Home

LEGNICA MIASTEM ŚWIADOMEJ ROZRYWKI

.

003

.
Czujemy się w moralnym i emocjonalnym obowiązku odsłonić kulisy cyrków oferujących pokazy „dla miłośników zwierząt” przed mieszkańcami Legnicy poddającymi się krzywdzącej rozrywce opakowanej jedynie w kolorowy papier. W piątek w nasze progi wprasza się cyrk, dla wielu zwierzolubów niemile widziany gość. Teatr Avatar nie wypowiada wojny ani nie rzuca przekleństw, jedynie staje się opadającą kurtyną odkrywającą prawdę na temat brutalnej tresury i bytu zwierząt w środowisku bezlitosnego biznesu.
.
003a
.

15 marca na Al. Rzeczypospolitej o godzinie 16.20 zbieramy się liczną grupą, zwołując przy tym osoby pragnące zdzierać przekłamane, zwodząco beztroskie powłoki bestialskich wydarzeń przed oczami oszukanych. Jesteśmy wyposażeni w ulotki od różnorodnych fundacji działających na rzecz zwierząt, w transparenty, bębny, szczudlarzy – każdy, kto zechce wesprzeć akcję nie będzie miał pustych rąk! Nie walczymy, dajemy szansę na zrozumienie, gdyż wielu ludzi po prostu nie zna prawdy.

Teatr Avatar

.

Reklamy

One thought on “15 marca Legnica

  1. popieram wasze dzialanie na rzecz uswiadamiania o ogromie cierpienia zwierzat.chociarz to dziwne ze nie wiedza bo przeciez w „pinokiu”{lektura szkolna}jest mowa o tym co w cyrku ze zwierzetami sie dzieje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s