Home

KOZEE i Dom Muz zapraszają serdecznie we wtorek 19 marca o godz. 18.30 w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Trąbimy przeciw cyrkom!”, na spotkanie prowadzone przez Łukasza Musiała – aktywistę Szczecińskiej Inicjatywy na Rzecz Zwierząt Basta! i współtwórcę filmu „To tylko zwierzęta”.

www.komiteto.blogspot.com

Wstęp wolny

Dlaczego w cyrku miałoby nie być zwierząt? Z jakich powodów w tak wielu krajach organizuje się protesty przeciwko cyrkom? Jeżeli coś jest nie tak, to dlaczego nie widzą tego rodzice, którzy zabierają na spektakle swoje dzieci? Przecież nawet „telewizyjne sławy z seriali” zachwalają takie miejsca i występy, jak gdyby w cyrkach nic złego się nie działo. Jednakże, błysk ekranu telewizora działa podobnie jak błysk kolorowego reflektora, który zabarwia szarą i smutną rzeczywistość.

 005

Aktywiści protestują przeciwko wykorzystywaniu zwierząt w cyrkach, ponieważ znają panującą w nich rzeczywistość oraz patrzą ze łzami w oczach w oczy, w których jest smutek i niezrozumienie własnej sytuacji. Pójdź na teren cyrku i przyjrzyj się klatkom, w których zamknięci są niewinni więźniowie. Zobacz, dla kogo to robimy, komu Ty możesz pomóc. Przyjdź na spotkanie i poznaj realia, o których właściciele cyrków nigdy nie mówią – dowiedz się, jak możesz działać!

.

.

www.komiteto.blogspot.com
www.dommuz.pl
www.basta.szczecin.pl
www.totylkozwierzeta.pl

.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s