Home

Trąbimy przeciw cyrkom!

1 czerwca 2013 r. – Bytom – godzina 14:00

demo bytom

.Kolektyw Śliwka (Śląska Inicjatywa Wegańska) w ramach Kampanii „Cyrk Bez Zwierząt” zaprasza na sobotnią demonstrację w Bytomiu przeciwko cyrkom (ze zwierzętami). Po raz kolejny będziemy protestować przeciwko czeskiemu cyrkowi „Humberto”, który rozstawi się przy ul. Pułaskiego 71 ( lodowisko). wydarzenie na facebook

Cyrk szczyci się wątpliwymi „atrakcjami” z udziałem zwierząt – czyli rozrywką, która nie posiada żadnych walorów edukacyjnych dla dzieci i sama w sobie jest okrucieństwem wyrządzonym zwierzętom, pozbawionym wolności, przetrzymywanym w okropnych warunkach na małej przestrzeni i zmuszanym do nienaturalnych zachowań.

.

2 czerwca 2013 r. – Szczecin – godzina 11:00

demo szczecin

W ramach Kampanii „Cyrk Bez Zwierząt” w niedzielę 2. czerwca odbędzie się protest przeciwko wykorzystywaniu zwierząt w Cyrku Europa. Akcja zacznie się o godzinie 11:00 przy ulicy Emilii Plater, obok stacjonującego tam cyrku. Zachęcamy do przyjścia i zaprotestowania przeciwko tego typu rozrywce.

W Cyrku Europa w tym sezonie wykorzystuje się: tygrysy, konie, kozy, owce, węże, gołębie, kaczki, krowę, kota, małpkę, prosiaczka i psa.

W Cyrku Europa tygrysy żyją w swoich małych klatkach, oddzielone kratami od siebie, odseparowane ludzką zachłannością i bezmyślnością od swojego naturalnego środowiska. Wykonują ciągle te same ruchy, chodząc z jednej strony klatki na drugą. Trzy tygrysy – trzy żywe istoty, które zostały skrzywdzone. Mają zrujnowaną psychikę – brakiem przestrzeni oraz tresurą. Bo czy zwierzę może być zdrowe psychicznie, kiedy od małego przebywa bez rodziny, jest poddane tresurze i spędza samotnie prawie całe swoje życie w klatce?

Szczecińska Inicjatywa na Rzecz Zwierząt Basta! www.basta.szczecin.pl

4 czerwca 2013 r. – Puławy – godzina 16:30

demo puławyhttps://pl-pl.facebook.com/przyjaznalapa

DO ZOBACZENIA NA PROTESTACH!

.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s