Home

Kilka zdjęć z pierwszych, pilotażowych warsztatów „Dzikie jest piękne”, przeprowadzonych wśród pierwszoklasistów Szkoły Podstawowej nr 5 w Jastrzębiu Zdroju. Reakcja dzieci spodziewana – po przedstawieniu im wiadomości dotyczących warunków życia, środowiska naturalnego i potrzeb życiowych omawianych, dzikich zwierząt i skontrastowaniu ich z warunkami życia tych zwierząt w cyrkach, nie było dziecka, które zaaprobowałoby cyrk z udziałem zwierząt. Początkowo każda grupa reagowała śmiechem na zdjęcia prezentujące „sztuczki” cyrkowe z udziałem lwów, tygrysów, niedźwiedzi i słoni, jednak po wyjaśnieniu im (również na zasadzie porównań) co potrzebne jest by zwierzęta robiły takie (absurdalne) rzeczy, uśmiech znikał z twarz większości z nich.

warsztaty5

Zajęcia miały też część plastyczną, której efektem były odbite na koszulkach szablony, nawiązujące do tematu zajęć. Były to „testowe” warsztaty – chcemy je prowadzić przez cały rok szkolny na terenie Bielska-Białej.

warsztaty2

JEŚLI JESTEŚ NAUCZYCIELEM/NAUCZYCIELKĄ W BIELSKIEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ/PRZEDSZKOLU, lub chcesz by Twoje dziecko wzięło udział w takich zajęciach, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! Chętnie odwiedzimy Twoją placówkę! kontakt@vegeinicjatywa.pl

warsztaty1

warsztaty3

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s