Home

1006186_568631013188353_1268790756_nKoalicja prowadząca kampanię „Cyrk Bez Zwierząt” w 2013 roku ustanowiła 8 czerwca jako „Dzień Cyrku Bez Zwierząt”.

Przyłącz się!

Koalicja zaprasza wszystkich do obchodzenia wspólnie 8 czerwca. Zachęcamy do uczestnictwa i współpracy przy wydarzeniach, które będą organizowane w Waszych miastach. Jeżeli w Waszym mieście nic się nie dzieje, to zachęcamy do zorganizowania nawet małej i symbolicznej akcji. Z chęcią zamieścimy informacje o wydarzeniu przez Was organizowanym oraz relację z działań. Na naszej stronie (https://cyrkbezzwierzat.wordpress.com/) znajdziecie wzór ulotki, plakatu, petycję do podpisania, banery internetowe, a nawet kolorowankę dla dzieci, z których śmiało możecie korzystać.

WYDARZENIE OGÓLNOPOLSKIE NA FACEBOOKU

tło 8 czerwca 01

Trąbimy przeciw cyrkom ze zwierzętami!

 

KATOWICE: 8 czerwca obchodzimy ogólnopolski Dzień Cyrku Bez Zwierząt. W tym roku odbędzie się on na placu między dworcem PKP a Galerią Katowicką.
Planujemy liczne występy artystyczne, atrakcje dla dzieci, malowanie buziek i profesjonalny bodypainting, poczęstunek, wystawę i wiele innych.

W związku z tym w dalszym ciągu poszukujemy artystów, ludzi z pasją oraz wszystkich chętnych do pomocy i wsparcia idei niewykorzystywania zwierząt w cyrkach. Szukamy m.in.: szczudlarzy, kuglarzy, osób puszczających wielkie bańki mydlane, żonglerów, magików, osób zajmujących się malowaniem ciała, tancerzy poi, bębniarzy oraz wszystkich chcących zaprezentować swoje umiejętności 🙂 Kontakt: katowice.viva@gmail.com

https://www.facebook.com/events/633531310057097/

 

SZCZECIN: W Szczecinie zapraszamy na Jasne Błonia. W godzinach od 12 do 14 chcemy przekształcić fragment trawnika w istny cyrk bez zwierząt! Zapraszamy każdego, kto żongluje, chodzi na szczudłach, jeździ na monocyklu, puszcza bańki… jest akrobatą, mimem lub klaunem… do wspólnej zabawy. Chcemy pokazać mieszkańcom Szczecina, że najwspanialsza rozrywka to taka, w której nie cierpi żadna istota. Zabierajcie koce, kolorowe ubrania i dużo pozytywnej energii. Na miejscu również stoisko informacyjne kampanii Cyrk Bez Zwierząt.

https://www.facebook.com/events/289995324500266/?ref=22

Czekamy na kolejne grupy, kolejnych artystów!!!
Szczecińska Inicjatywa na Rzecz Zwierząt Basta!

 

KRAKÓW: 8 czerwca to data kiedy wypada Kuchnia Społeczna Kraków, ale i także ogólnopolski Dzień Cyrku Bez Zwierząt, dlatego też postanowiliśmy połączyć te dwa wydarzenia i mamy niezmierny zaszczyt zaprosić wszystkich na kolejną już odsłonę kuchni społecznej podczas której Fundacja Czarna Owca Pana Kota przeprowadzi otwarte spotkanie dotyczące teorii praw zwierząt.
A na dodatek cała akcja odbędzie się podczas Tygodnia Wegetarianizmu.

https://www.facebook.com/events/796882176996652/

 

BIELSKO-BIAŁA: Mocne dźwięki samby i ognie o zmierzchu, a wszystko to w ramach Dnia Cyrku BEZ Zwierząt już 14 czerwca o godz. 21.00 na Starym Rynku w Bielsku-Białej! Dlaczego tak? Bo chcemy pokazać, że jest wiele innych rodzajów widowisk, które można podziwiać, a które nie są oparte na zniewoleniu i tresurze zwierząt. Chcesz zobaczyć co potrafimy? Przyjdź, posłuchaj, dołącz do nas!

Gorąco zapraszamy Was na happening z okazji drugiego, ogólnopolskiego Dnia Cyrku BEZ Zwierząt, który rozpocznie się 14 czerwca (sobota) o godz. 21.00 na Starym Rynku w Bielsku-Białej! Oficjalny Dzień Cyrku BEZ Zwierząt przypada na 8 czerwca, główne wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/1433163306942711/

Jako członkowie Koalicja CYRK BEZ ZWIERZĄT chcemy pokazać Bielszczanom i Bielszczankom, że zwierzęta nie są niezbędnym elementem cyrku i że mogą zapewnić najmłodszym ciekawsze rozrywki.Happening rozpocznie się o 21.00 i będzie w niespotykanej dotąd formie! 🙂

W happeningu weźmie udział żywiecka grupa fireshow ARKANA oraz bielska Funk OFF SamBBA!

Przyjdź na akcję, zobacz, posłuchaj, DOŁĄCZ do nas!
cyrkbezzwierzat.pl
vegeinicjatywa.pl

 

TORUŃ: Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Cyrku bez Zwierząt w ramach Kampanii Cyrk bez Zwierząt Komitet Obrony Zwierząt i Edukacji Ekologicznej zaprasza serdecznie na pikietę protestacyjną przeciwko wykorzystywaniu zwierząt w cyrku, która odbędzie się w niedzielę 8 czerwca w Toruniu na ulicy Szosa Lubicka (przy Obi), o godzinie 15:00. Pokażmy nasz sprzeciw wobec Cyrku Arena, który torturuje lwy, wielbłądy, kucyki, konie, lamy, alpaki i kozy!

http://komiteto.blogspot.com/2014/06/protest-8-czerwca-z-okazji.html

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s