Home

konkurs s

KONKURS na plakat kampanii CYRK BEZ ZWIERZĄT

WYTYCZNE: najlepiej format A3, kolor lub czarno-biały, forma dowolna, grafika komputerowa lub plakat robiony ręcznie i zeskanowany, przesłane w pdf i jpg, jedna osoba może zgłosić kilka projektów.

CO POWINNO BYĆ NA PLAKACIE: nazwa „Kampania Cyrk Bez Zwierząt” (mogą być litery drukowane), adres strony internetowej cyrkbezzwierzat.pl, mile widziane logo kampanii (do ściągnięcia z naszej strony – https://cyrkbezzwierzat.wordpress.com/materialy ), mogą być również inne dodatkowe hasła wedle uznania.

TERMIN ZGŁASZANIA PRAC: czekamy na wasze zgłoszenia do końca lutego 2015 roku, prace przesyłajcie mailem na adres wege-szczecin@wp.pl, tytuł maila KONKURS, w treści napiszcie imię (opcjonalnie nazwisko) oraz miasto.

WYNIKI I NAGRODY: zwycięskie prace wybierze grupa aktywistów działająca w kampanii, wyniki zostaną ogłoszone w marcu 2015 roku, symboliczne nagrody niespodzianki zostaną przyznane za trzy pierwsze miejsca, główną nagrodą jest duże wsparcie naszej kampanii i wydruk plakatów przez ludzi w wielu miastach w Polsce!

PRAWA AUTORSKIE: przysyłając prace zgadzacie się na nieodpłatne używanie ich w ramach działań kampanii Cyrk Bez Zwierząt.

Zachęcamy do udziału w konkursie. Z pozdrowieniami – aktywiści kampanii Cyrk Bez Zwierząt!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s