Home

.Now

Petycja Koalicji Cyrk Bez Zwierząt!

Wzywamy Sejm Rzeczypospolitej Polskiej do wprowadzenia

zakazu wykorzystywania zwierząt w cyrkach

PODPISZ PETYCJĘ

.

.

29 thoughts on “Petycja

 1. raz byłam na występie cyrku Zalewski i też zauważyłam, że zwierzaki mają złe warunki, a treserka koni, bije je batem po pyszczkach/ zdaje się że to Pani zalewska właśnie we własnej osobie jest tatreserką/

 2. Zwierzeta to nie zabawki,powinny żyć na wolności nie w niewoli by dostarczać rozrywki człowiekowi.Trening jaki przechodzą w większości przypadków jest tortura.Gdyby ludzie naprawde wiedzieli co dzieje sie za kulisami cyrkowymi już dawno takie miejsca przestałyby istnieć .

 3. popieram , nie uczmy dzieci złego traktowania zwierząt , a cyrk dokładnie tego uczy ..zatańcz słoniku bo cię pogonię batem…dlatego popieram akcję .

 4. Wstyd! Po prostu wstyd, że takie rzeczy mają miejsce w XXI w. Kiedyś ludzie przychodzili oglądać jak giną gladiatorzy. Dziś obserwujemy, jak w nieludzki sposób traktowane są w cyrkach zwierzęta. Cyrki to dno, kicz. Trzeba z tym skończyć raz na zawsze!!

 5. Pingback: Cyrk bez zwierząt | save-geo.blog.pl

 6. Jestem za zakazem. A kto rozrywke swoja odnajduje w cierpieniu, sam powinien siedziec w klatce, bo ma niebezpieczne sklonnosci.

 7. Pingback: Okrutny los cyrkowych zwierząt | FUNDACJA LEPSZY ŚWIAT

 8. Czy jest możliwość zebrania podpisów przeciwko cyrkowi ze zwierzętami ? Jeśli tak to gdzie je później przesłać ? Popieram całą koalicję, świetnie że są jeszcze ludzie którzy chcą zmienić nasz świat na lepszy 😉

 9. Stanowczo sprzeciwiam się tresurze zwierząt i występom zwierząt w cyrkach! Zwierzęta nie są zabawką. Nigdy nie pójdę do cyrku w którym zwierzęta zmuszane są do występów, co więcej, namawiam wszystkich znajomych aby również przestali.

 10. Popieram petycję ! Zwierzęta powinny żyć w swoim naturalnym środowisku a nie w klatkach ! Tresowane i męczona pod publikę dzieci , które jeszcze niestety nie rozumieją jaką krzywdę robią tym zwierzętom .

 11. Dobrze że ktoś się znalazł kto ma na tyle oleju w głowie żeby walczyć z tym bezdusznym traktowaniem tych biednych zwierząt. Popieram.

 12. Pokazywanie tresury zwierzåt małym dzieciom bardzo niekorzystnie wpływa na kształtowanie ich uczuć. Byłam w cyrku raz, bedåc maluchem. Zasłaniałam oczy råczkami, płakałam i nie chciałam tego już nigdy więcej oglådać. Podobnie było w ZOO.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s